טיפול בחרדות בחיפה

רובנו, כשהיינו צעירים, היינו בטוחים שהעולם הוא סוג של מגרש משחקים. בינקות רק היינו צריכים לבכות מעט ומיד כל צרכינו סופקו, וכאשר התבגרנו יכולנו לבקש דברים שונים. כל עוד הבקשות היו בגדר הסביר, הורינו המתוקים ניסו לעשות כל מה שהם יכלו כדי לשמח אותנו וכדי להפוך את חלום למציאות. אם כך, איך יכול להיות שעם השנים רבים מאתנו סובלים מחרדות? מדיכאון ומהתקפים שונים שיש להם גם ביטוי פיזי? כולנו מודעים היטב לעובדה שהתקפי חרדות הפכו להיות עניין נפוץ, מוכר ושכיח, אך נשאלת השאלה מה באמת גורם לכך? אם נבין למה זה קורה, טיפול בחרדות בחיפה יוכל להיות הרבה יותר יעיל.

אתם לא היחידים, צרת רבים חצי נחמה

אתם בטוחים שרק אתם סובלים מחרדות? בבת אחת משהו משתלט עליכם? מחשבה רעה אחת הופכת את היום שלכם לבלתי נסבל? אם כך, מעבר לעובדה שכדאי לרגע לנקום עמוק וגם רצוי ללמוד מספר טכניקות להתמודדות עם המצב, אולי זה יעזור לכם לדעת שאתם לא לבד. לכאורה, העולם המודרני שבו אנחנו חיים מציע לנו להכיר אנשים חדשים בלחיצת כפתור והוא מבטיח להעלים את הבדידות ולהפגיש את השעמום. עם זאת, דווקא בעידן המודרני אנחנו רואים שאחוזי התקפי החרדה והאחוזים של האנשים שסובלים מדיכאון רק הולכים וגדלים. במילים אחרות: אפילו העולם המודרני ואפילו שיא הטכנולוגיה לא ממש מצליחים להוות טיפול בחרדות בחיפה. נהוג לומר שצרת רבים היא חצי נחמה וזה אכן נכון, אך מה עושים עם החצי השני? ואיזה טיפול באמת יוכל להיות יעיל במצבים כאלה? כל מי שחווה והרגיש בעבר התקף חרדה יודע שלא מדובר על פחד רגיל. ראשית, זה הרבה פעמים מגיע בלי כל הקדמה מראש ושנית, בדרך כלל יש לכך גם ביטויים פיזיים שונים. אנחנו לא יכולים לנשום, הדופק מאוד מואץ ואנחנו גם עלולים להרגיש זהו, אוטוטו אנחנו נפרדים מהעולם. זה נשמע לכם מוכר? אתם רוצים לעשות משהו בנידון? הינה החצי השני של הנחמה: זה אפשרי, כי יש היום טיפולים יעילים.

האם כאשר מדברים על טיפול בחרדות בחיפה מדברים על טיפול תרופתי?

בד בבד עם העובדה שזו כבר לא בושה לדבר על חרדות ועל דיכאון, צצו להם לא מעט תרופות שמבטיחות להעלים את כל התופעות הלא נעימות הללו. התרופות יכולות להיות טבעיות יותר או פחות, אך הן עדיין כוללות תמיד כדורים מסוגים שונים. האם אתם באמת רוצים שהחיים שלכם יהפכו להיות חיים שכוללים תלות אינסופית בתרופות? והאם אתם באמת מאמינים שאין לתרופות הללו גם תופעות לוואי? התשובה היא כמובן שלתרופות הללו יש מחיר, ולא מדובר רק על מחיר כלכלי. לכן, אם אתם רוצים להתמודד טוב יותר עם תופעת החרדה שמטרידה אתכם בזמן האחרון, יכול להיות שכדאי לחשוב גם על טיפולים אחרים.

תנו לחרדה מילים

אחד מהגורמים שהופכים לא פעם את החרדה לעוד יותר מפחידה ולמשהו שיכול להשתלט לנו על החיים, זו העובדה שאנחנו לא נותנים לה מילים. אנחנו חווים אותה, משלימים איתה, מנסים להעלים אותה על ידי מיסוך שנעשה בעזרת תרופות שונות אך אנחנו אף פעם לא מגיעים לשורש שלה. לכן טיפול בחרדות בחיפה שכולל שיחות, דיבור ומתן מקום לכל רגש יכול להיות יעיל יותר. שמי חגי סורוצקי ואני מזמין גם אתכם למפגשים אתי בקליניקה שלי בחיפה. אני פסיכולוג קליני שעוסק בתחום הזה כבר יותר מעשרים שנה, מה שאומר שאם יש משהו שלא חסר לי, זה ניסיון מעשי. בנוסף, כמובן שרכשתי לאורך השנים גם השכלה פורמאלית באוניברסיטת חיפה ובר אילן, כך שאין ספק שאצלי תוכלו להרגיש כבר מהרגע הראשון שאתם בידיים טובות. ביחד נשב, נדבר ובפעם הראשונה בחייכם – פשוט נתן מקום לחרדה הזאת. מדהים לראות כיצד כאשר אנחנו מזמינים את החרדה לחדר, היא מקבלת מקום, תופסת צורה ואז גם אפשר לגשת אליה בצורה אחרת. אנחנו מדברים עליה, מבינים מי היא, איפה היא נולדה ובעיקר – בוחרים את דרך הטיפול הנכונה. זה לא משנה אם חוויתם התקף חרדה רק פעם אחת בחיים וזה היה מאוד לא נעים או שאולי זו תופעה שלאחרונה אתם מתמודדים איתה יותר ויותר פעמים. מה שבטוח זה שבעזרת טיפול בחרדות בחיפה, שנעשה תוך ליווי של איש מקצוע רציני, החיים שלכם יכולים להיראות קצת אחרת. זה אפילו לא משנה אם יצא לכם לנסות טיפולים תרופתיים שונים או לא, כי אם יש משהו ברור, זה שאצלי בקליניקה תוכלו להרגיש בטוחים. בלי שתשימו לב איך ולמה זה קורה, בבת אחת נתחיל לדבר. ניצור בינינו קשר שילך ויעמיק, מה שיעזור לנו גם להתמודד טוב יותר עם החרדה. טיפול בחרדות בחיפה יהפוך את חייכם לנעימים ונינוחים יותר, כך שאתם מוזמנים ליצור עמי קשר עוד היום במספר הטלפון: 072-3954187. התקשרו עוד היום, קבעו עמי פגישה ובואו נשאיר, ביחד, את החרדות בצד.

טיפול בחרדות בחיפה