פסיכולוג קליני בחיפה

פתאום שמת לב שהחיים לקחו אותך למקום אחר, הרחק מהמקום שבו היית רוצה למצוא את עצמך בשלב הזה? תמיד היה ברור לך שבגילך כבר תהיה מיושב בדעתך? מספיק חזק ואמיץ? או שאולי היה לך ברור שבשלב כזה כבר יהיה לך עסק גדול ומצליח? אם לאחרונה שמת לב שבפועל אתה נמצא רחוק יותר מידי מהמקומות שבהם היית רוצה למצוא את עצמך, אתה לא לבד. אתה מוזמן להגיע לקליניקה הפרטית שלי בחיפה עוד היום ולהתחיל ביחד איתי מסע משותף שבמהלכו נגלה לא מעט פרטים ודברים חשובים עליך – האדם היחיד שמנהל את חייך. מה קרה? איך קרה שאתה כל כך רחוק מהנקודה שבה היית מצפה למצוא את עצמך? והאם המרחק הזה הוא בהכרח כל כך רע? האמת היא, שמדהים לראות כיצד לפעמים פסיכולוג קליני בחיפה יכול לעזור ולעשות את ההבדל, כך שהגיע הזמן שגם אתה תנסה את זה.

מה עושים במהלך הטיפול?

אם עד היום רק חשבת מידי פעם לפנות אל פסיכולוג קליניקה בחיפה אך עוד לא עשית את זה, אני יכול להבין מדוע אתה מעט מוטרד. אומנם היום כל הנושא של פסיכולוגיה הפך להיות הרבה יותר נגיש במאשר בעבר, אך זה ברור מדוע עדיין יש לך שאלות בנושא. ראשית, כדאי שתדע שכל פסיכולוג קליני בחיפה יציע לכם טיפול מעט שונה, ושנית, חשוב שתדע מה אני אישית מציע לך. שמי חגי סורוצקי, אני פסיכולוג קליני בחיפה עם יותר מעשרים שנות ניסיון, ואם יש משהו שאני טוב בו, זה להקשיב. עם זאת, אני לא באמת מתכוון רק להקשיב לך, כי ביחס איתך אני רוצה למצוא את התשובות הנסתרות. לפעמים נדמה לכם שבזכות האינטרנט וכל הנגישות למידע בימינו אנחנו יכולים לדעת על עצמנו הכול. כלומר, בהחלט יכול להיות שאתה אדם שעושה תהליכים פנימיים אישיים מזה שנים, כך שאולי נדמה לך שהצלחת לגעת בכל נקודה בנפש שלך. עם זאת, מדהים לראות כיצד במהלך אותם מפגשים עם פסיכולוג קליני בחיפה הרבה פעמים אנחנו כן מצליחים להגיע עד למקום שמעבר. עד למקום שבלי פסיכולוג קשה להגיע אליו, ובדיוק כאן אני נכנס לתמונה. אתה, האדם שיושב, מדבר ומכניס אותו לעולמו, עושה עמי חסד גדול ואני מתכוון להשיב לך בדיוק באותה מטבע, אז למה שלא תתקשר אלי עוד היום ונתחיל ביחד את הדרך המיוחדת הזאת?

הניסיון העשיר שאני מביא איתי

ממש כפי שקורה לגבי הרבה תחומים אחרים בחיים, זה ברור מדוע אם חיפשת פסיכולוג קליני בחיפה, תרצה לפנות רק אל מי שיש לו ניסיון עשיר. אין ספק שגם לאנשים צעירים שנמצאים בתחילת דרכם מגיע להתפרנס, אך כאשר מדובר על העולם הפנימי שלך, על הקשיים ועל המצוקות, אתה חייב לצדך פסיכולוג רציני ומנוסה. זו עוד סיבה שבגללה הקליניקה שלי היא הכתובת הכי טובה שתוכל לחשוב עליה, כי אצלי תוכל להיות בטוח שאתה בידיים טובות. ראשית, הקליניקה שלי בחיפה מאוד וותיקה ושנית, בעברי המקצועי עבדתי באינספור מקומות מעניינים שבהם למדתי לא מעט, כמו לדוגמא: המרכז לבריאות הנפש בטירת כרמל. עבדתי גם במרפאות מבוגרים וילדים באזורים שונים בצפון וגם בתחנה לטיפול בילד ובמשפחה במכללת אורנים הידועה. אני מנחה קבוצות בבתי ספר למנהיגות של צה"ל ואני מלווה ילדים יתומי צה"ל ומבוגרים נפגעי נפש. בכל אחד מהמפגשים עם המטופלים השונים שלי, בכל מסגרת אפשרית, אני תמיד לומד הן מבחינה מעשית והן ברוח, כך שאצלי תוכל להרגיש רגוע. בנוסף, אם חששת לרגע שכל מה שמחכה לך אצלי זה חיבוק והקשבה, כדאי שתדע שזה לא לגמרי מדויק. כלומר, יש לי גם השכלה אקדמית נרחבת, שכן למדתי תואר ראשון בפסיכולוגיה ובחינוך מיוחד באוניברסיטת חיפה. בהמשך עשיתי גם תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, במגמת מבוגרים, באוניברסיטת בר אילן ולבסוף עשיתי גם דוקטורט בתכנית ללימודי פסיכואנליזה ופרשנות באותה אוניברסיטה.

כמה זמן יימשך הטיפול הפסיכולוגי שלך אצלי?

בכל פעם מחדש אני שם לב שמטופליי מוטרדים מהשאלה הזאת. יש מי שמוטרד מהעניין הזה כי זה ישפיע על עלות התהליך ואילו אחרים פשוט לא רוצים לבלות את השנים הכי יפות שלהם במפגשים עם פסיכולוג קליני בחיפה. זה נשמע לך מוכר וגם אתה תוהה לגבי העניין הזה? אם כך, כדאי שתדע שאין תשובה אחת נכונה לשאלה כמה זמן נמשך התהליך. זה תלוי בך, בי, בכימיה בינינו ובשאלות שאיתן נתמודד. מה שבטוח זה שכבר אחרי המפגשים הראשונים תרגיש טוב יותר והרבה יותר רגוע, מה שיאפשר לך לגשת לעוד שאלות שאולי עד היום היו סגורות בארון סודי. זה לא משנה ממה אתה מוטרד ואם חששת לרגע שאני הולך לשפוט אותך, אתה יכול להיות רגוע ולהשאיר את כלי המלחמה בצד. צור עמי קשר עוד היום במספר: 072-3954187 וביחד נצא לדרך חדשה שבסופה תהיה הרבה יותר קרוב לעצמך.

פסיכולוג קליני בחיפה