פסיכולוג בחיפה

למרות שעמוק בפנים כולנו כבר הפנמנו ש"החיים זה לא פיקניק", עדיין אין סיבה אמתית שבגללה צריך להשלים עם מצב רוח ירוד שלא עובר. עם אותה תחושה שבה בכל בוקר שאנחנו קמים אנחנו מרגישים שעלינו רק לבצע מטלות ושאין שום רגע אחד ביממה שבו אנחנו עושים מה שבאמת היינו רוצים. לכן, אם גם אתם, כמו הרבה מאוד אנשים אחרים שחיים בעידן המודרני והסוער שלנו, מרגישים שהחיים שלכם "לקחו זווית" שלא ממש תכננתם, כדאי שתעצרו לרגע. אתם מרגישים שזו לא חובה לחיות ככה? שגם לכם מגיע לחיות קצת אחרת? ואולי הגיע הזמן לשאול את עצמכם את השאלות שעד היום לא ממש העזתם לשאול? אם כך, אתם צודקים. בתור ילדים העולם נראה לנו קצת כמו מגרש משחקים אחד גדול, אך עם השנים אנחנו מבינים שזה לא לגמרי ככה. אנחנו צוברים לא רק הצלחות ורגעים יפים, אלא גם לא מעט צלקות ובעיקר, מגיעה ההתפקחות שבחיים לא הכול יוצא כמו שאנחנו רוצים ולכן פסיכולוג בחיפה הוא האדם שאנחנו מחפשים.

למי מתאימים טיפולים פסיכולוגיים בחיפה?

אנשים שמחפשים להם פסיכולוג בחיפה רוצים לרוב לדעת האם הם קהל היעד. כלומר, מי באמת מוזמן לעבור טפול כזה והאם הטיפולים הללו יכולים להיות יעילים עבור כל אחד. אם גם אתם מוטרדים מהסוגיה הזאת ולא בטוחים האם הטיפול יהיה מספיק יעיל עבורכם, כדאי שתדעו שפסיכולוג בחיפה מזמין כל אדם שרוצה לשאול שאלות. במילים אחרות, זה לא משנה אם אתם שייכים לאותם האנשים ששואלים את עצמם יותר מידי שאלות או שעד היום הצלחתם לחיות את חייכם בלי להטריד את הנפש שלכם בשאלות מיותרות. זה לא משנה אם מגיל ארבע ברור לכם שתרצו להיות רופאים ועכשיו אתם מטילים את העניין הזה בספק או שעד היום אין לכם מושג מה תרצו לעשות "כשתהיו גדולים". פסיכולוג בחיפה הוא אותו אדם שאתו תוכלו לדבר על הכול, כולל אותם דברים שאולי עד היום לא ממש אמרתם לעצמכם. הוא האדם שאתו אתם יכולים לדבר על המיניות שלכם, על הזהות שלכם, על המקצוע, על הזוגיות או על כל דבר אחר שאולי אתם מוטרדים ממנו בתקופה הארוכה או מזה שנים רבות. לכן בהחלט ניתן לומר שהטיפולים הפסיכולוגיים מתאימים פשוט לכל מי שיש בו סקרנות, רצון לשנות ואמונה שזה אפשרי.

כל הרגשות מוזמנים להגיע אתכם לטיפול

אתם כל כך רגילים להצניע את הכאב או להסתיר את הצער? יצא לכם יותר מידי פעמים לשמוע ש"אנשים אוהבים אנשים מחייכים" ולכן אתם חוששים שגם אצל פסיכולוג בחיפה אין מקום לכל קשת הרגשות? אם כך, אתם מוזמנים להיפרד מהחשש הזה כבר עכשיו. למעשה, אם יש משהו יפה, זה שאצל הפסיכולוג שלכם בחיפה תוכלו לחשוף כל רגש שתרצו. אתם מאוד כועסים אבל עד היום לא ידעתם איך להביע את הכעס? או שאולי, כל רגש שאי פעם הרגשתם הוצאת החוצה בצורה זעם כי ככה אחרים חושבים שאתם יותר חזקים? זה לא משנה מה עשיתם עד היום או עד כמה הצער היה חבר שליווה אתכם בכל צעד שעשיתם בחיים. אל הקליניקה של פסיכולוג בחיפה אתם יכולים להגיע עם כל הרגשות האלה, לפרוס אותם, לתת לכל אחד מהם מקום ולהתחיל לעשות סדר בעניינים. למעשה, מהר מאוד תראו שדווקא כאשר כל הרגשות הללו תופסים מקום הרבה יותר קל לעבוד איתם. זה אומר שבכל רגע נתון תוכלו לבחור איזה רגש אתם מזיזים אל קדמת הבה ועל איזה רגש אתם שמים את הזרקור המאיר. אחרי שתלמדו לעשות זאת בקליניקה של הפסיכולוג שלכם בחיפה, יהיה לכם הרבה יותר קל לעשות זאת גם בסיטואציות שונות בחיים.

פסיכולוג קליני בחיפה שמזמין אתכם לחוויה מיוחדת במינה

שמי חגי סורוצקי ואני פסיכולוג בחיפה שעוסק בתחום הזה כבר יותר מעשרים שנה. לכן, בין אם אתם מוטרדים מנושאים הקשורים למיניות, לקשרים זוגיים או לכל דבר אחר, איתי אתם במקום הנכון. אני מביא אתי לא רק שנים רבות של ניסיון בתחום הטיפול על גווניו השונים, אלא גם לא מעט ידע והשכלה. את תחום הפסיכולוגיה למדתי לעומק לאורך שנים, כך שכל גישה שעליה נדבר וכל שביל שבו נתחיל לצעוד ביחד תמיד יהיו מגובים בידע ובהשכלה פורמאלית. בנוסף, אם יש משהו שחשוב לי, זה לגרום לכם להרגיש בטוחים. לכן זה לא באמת משנה על מה חשוב לכם שנדבר, למה אתם מוכנים לחשוף אותו ומה אתם מרגישים שעוד לא הייתם רוצים לספר לי. מה שבטוח זה שביחד נעבור דרך מיוחדת, שונה וכזו שתגרום לכם להרגיש אחרת. זה לא אומר שאחרי פגישות עם פסיכולוג בחיפה החיים תמיד יהיו מושלמים, אך זה בהחלט אומר שיהיו לכם כלים טובים, שמתאימים לכם אישית, להתמודד עם מה שצופן לכם העתיד. צרו עמנו קשר עוד היום במספר: 072-3954187 ואשמח ללוות אתכם בדרך מיוחדת ומרתקת בחייכם.

פסיכולוג בחיפה